پارسه پرچم

پرچم المپیک نماد چیست؟

پرچم المپیک

پرچم المپیک نماد چیست؟ پرچم المپیک چند رنگ است؟ پرچم المپیک چند حلقه دارد و چرا؟ این ها سوالاتی است که درباره پرچم المپیک همیشه پرسیده می شود.

پرچمی که در بازیهای المپیک مورد استفاده قرار می گیرد، دارای زمینه ای سفید با پنج حلقه رنگی است. هر یک از این حلقه ها نشان دهنده یکی از پنج قاره جهان (آسیا، اروپا، آمریکا، آفریقا، استرالیا) می باشد و به هم پیوستگی آنها مظهر دوستی و اتحادحاصل از این رقابتهاست.رنگهای این حلقه ها ،آبی، زرد، سیاه، سبز و قرمز است. انتخاب این رنگها به این دلیل بوده که حداقل یکی از این رنگها در پرچم هر کشوری وجود دارد.این پرچم در سال 1914 طراحی و نخستین بار در سال 1920 در مسابقات المپیک فرانسه مورد استفاده قرار گرفت.

.



درباره پارسه پرچم

پارسه پرچمپارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.
 
 
برافراشتن نام شما اندیشه ماست.

با ما ارتباط بر قرار کنید

آدرس:تهران،بزرگراه نواب،خیابان رودکی،چهار راه هاشمی،نبش پاساژ کیش،پلاک65،طبقه سوم،واحد 11

تلفن: 66384915 - 66384916

همراه: 09125786959    مجید حشمتی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید              تلگرام:     09196209600     parseflag@
اینستاگرام:    https://www.instagram.com/parse_parcham
Top of Page