پارسه پرچم

پرچم هلال احمر و یا عکس  پرچم هلال احمر ، نماد صلح، آرامش ، دوستی و صلح پایدار در جهان است. همه ما با پرچم هلال احمر آشنایی داریم. نشان صلیب سرخ یک سال بعد ازتاسیس کمیته بین المللی صلیب سرخ در شهر ژنودر سال 1864 به تصویب رسید.به احترام هنری دونانت بنیانگذار کمیته جهانی که یک تاجر سوییسی بود،طرح این نشان از برگرداندن رنگ پرچم سوییس گرفته شد. پس از آن در کنفرانس ژنو در سال 1906، تاکید شد که این نشان با اعلام بی طرفی و بدون هیچ وابستگی مذهبی و جناحی، وبا تغییر رنگ نشان ملی و پرچم کشورسوییس طراحی و درست شده است و به عنوان نشان رسمی سازمان تصویب شد. البته لازم به ذکر است که در کشورهای اسلامی به جای نشان صلیب سرخ ،از یک هلال ماه سرخ رنگ که به عربی آن را هلال احمر می نامند استفاده می کنند.

 

پرچم هلال احمر

 

پرچم صلیب سرخدرباره پارسه پرچم

پارسه پرچمپارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.
 
 
برافراشتن نام شما اندیشه ماست.

با ما ارتباط بر قرار کنید

آدرس:تهران،بزرگراه نواب،خیابان رودکی،چهار راه هاشمی،نبش پاساژ کیش،پلاک65،طبقه سوم،واحد 11

تلفن: 66384915 - 66384916

همراه: 09125786959    مجید حشمتی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید              تلگرام:     09196209600     parseflag@
اینستاگرام:    https://www.instagram.com/parse_parcham
Top of Page