پارسه پرچم

پرچم کشورهای خارجی

پرچم کشورهای خارجی

پرچم تشریفات کشور های خارجی:

tashifat mellal

پرچم کشورهای جهان اعم از (پرچم کشورهای اروپائی، پرچم کشورهای آسیائی، پرچم کشورهای آفریقائی،پرچم کشورهای عربی، پرچم کشورهای همسایه ایران)نماد فرهنگ و ملیت هر کشوری هستند. خصوصیات:

پرچم های تشریفا ت خارجی  به ابعاد 160× 100 سانتی متر، از جنس پارچه های  جیر یا ساتن بوده که بصورت تک ریشه یا ریشه دوزی دوبله تولید می گردند. ما میتوانیم بدون هیچ محدودیتی در تیراژ ، پرچم تشریفات کلیه کشورهای جهان را با مرغوبترین پارچه بصورت گلدوزی یا چاپی تولید نماییم.

 

 

 

 

 

 پرچم رومیزی کشور های خارجی:

roomizi melal

 

 

این نوع پرچم نیز به مانند دیگر پرچم های رومیزی  با ابعاد 30×20 سانتی متر و  از جنس پارچه های جیر و یا ساتن می باشد که بصورت تک یا دوبله ریشه دوزی می گردد. ما می توانیم بدون هیچ محدودیتی در تیراژ،پرچم رومیزی تمام کشورهای جهان را با چاپ دیجیتال بر روی پارچه های ساتن با کیفیتی بالا  و قیمتی ارزان تولید نماییم.

 

 

 

 

پرچم اهتزاز  کشورهای خارجی:

اهتزاز خارجی1

 

 

 

پرچم های اهتزاز کشور های خارجی به صورت افقی از جنس  پاچه ساتن  می باشند.این پرچم ها با چاپ اسیدی به ابعاد 170*100 سانتی متر به صورت انبوه  تولید می گردندو به صورت یک سر جای چوب و یا واتر پانچ جهت نصب بر روی میله های اهتزاز مورد استفاده قرار می گیرند.در صورت نیاز مشتریان محترم در سایر ابعاد نیز بصورت تکه دوزی قابل تولید می باشند.

 

 

 

 درباره پارسه پرچم

پارسه پرچمپارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.
 
 
برافراشتن نام شما اندیشه ماست.

با ما ارتباط بر قرار کنید

آدرس:تهران،بزرگراه نواب،خیابان رودکی،چهار راه هاشمی،نبش پاساژ کیش،پلاک65،طبقه سوم،واحد 11

تلفن: 66384915 - 66384916

همراه: 09125786959    مجید حشمتی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید              تلگرام:     09196209600     parseflag@
اینستاگرام:    https://www.instagram.com/parse_parcham
Top of Page