• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم الجزایر

پرچم الجزایر
رنگ ها: سبز، قرمز، سفید
تاریخ ثبت پرچم: 7/3/1962

خرید پرچم الجزایر و مشخصات آن

فروش پرچم الجزایر در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی الجزایر در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده الجزایر در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز الجزایر در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم الجزایر با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915 

معنا و مفهوم پرچم الجزایر

پرچم الجزایر از دو نوار عمودی تشکیل شده است و در مرکز پرچم و درست در محل تلاقی دو نوار یک هلال ماه و یک ستاره قرمز جای گرفته اند. هلال ماه و ستاره پنج پر و همینطور رنگ سبز به کار رفته در پرچم نشان دهنده مذهب رسمی این کشور یعنی دین اسلام هستند.

رنگ های پرچم الجزایر

طراحی این پرچم  شامل دو نوار عمودی است که پس زمینه پرچم را به وجود می آورند. نوار سبز رنگ در قسمتی هست که از آنجا پرچم به تیرک پرچم متصل می گردد و نوار دیگر به رنگ سفید می باشد. هلال ماه و ستاره ای که در مرکز پرچم قرار دارند به رنگ قرمز هستند،رنگ ها و نمادی که در پرچم به کار رفته اند همگی بیانگر مذهب ملی این کشور یعنی اسلام هستند.

تاریخچه پرچم الجزایر

تاریخچه استفاده از  نماد هلال ماه و ستاره درپرچم الجزایر به مدت ها قبل بر می گردد. نخستین بار در قرن  پانزدهم این نماد در پرچم دزدان دریایی  الجزایری  مورد استفاده قرار گرفت. اما از آنجایی که هلال ماه نماد دین اسلام است در طراحی پرچم ملی این کشور نیز به کار برده شد. نمونه ای مشابه با پرچم فعلی این کشور در سالهای 1958 تا 1962 مورد استفاده قرار گرفت. طراحی امروزی پرچم الجزایر از سوم جولای 1962 مورد استفاده قرار گرفته است و از آن زمان هیچ تغییری پیدا کرده است.

حقایقی درباره پرچم الجزایر

این کشور در خصوص ویژگی های به کار رفته در  طراحی پرچم ملی خود قوانین مشخصی دارد. رنگ ها به وضوح در این قوانین مورد اشاره قرار گرفته اند. در این قوانین آمده است که رنگ سبز به کار رفته در این پرچم باید از ترکیب میزان برابری از  رنگ آبی و زرد حاصل شده باشد و رنگ قرمز بکار رفته هم باید خالص باشد و به هیچ وجه به آبی و یا زرد گرایش نداشته باشد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page