• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

شال تبلیغاتی و مذهبی ،شال ورزشی

تولید شال تبلیغاتی و مذهبی ،شال ورزشی و شال ایران در انواع گوناگونی انجام میگردد.استفاده از شال گردنی برای پرسنل شرکتها در نمایشگاهها و مناسبتهای گوناگون بسیار مورد توجه می باشد و باعث زیبایی در پوشش کارکنان یک مجموعه می گردد.شال تبلیغاتی معمولآ بر روی پارچه های مخمل و ساتن بصورت یک لایه و یا دو لایه  بدون محدودیت در چاپ تولید می گردد و گاهی اوقات نیز از روسریهای نخی زنانه با چاپ لوگوی سازمانی به صورت شال گردنی استفاده می شود.اگر قصد خرید شال تبلیغاتی با لوگوی خود را دارید ما می توانیم نیاز شما را با کیفیت و قیمتی مناسب تامین نماییم.قیمت شال تبلیغاتی با توجه به نوع آن و جنس پارچه تعیین می گردد و حدودآ بین 50 الی 120 هزار تومان متفاوت می باشد.شما می توانید جهت خرید انواع شالهای مذهبی،ورزشی و تبلیغاتی با شماره های 16-02166384915 تماس حاصل فرمایید.

نمونه شالهای مخمل،نخی و ساتن

شال ورزشی
شال ورزشی بر روی پارچه های مخمل و ساتن بصورت یک لایه و دولایه تولید می گردد.ابعاد شال ورزشی معمولا 15 در150  سانتی متر می باشد با اینحال امکان تولید شال ورزشی با ابعاد سفارشی نیز میسر می باشد.چاپ شال ورزشی بدون محدودیت در طرح قابل اجرا می باشد و شما می توانید شال ورزشی با لوگوی تیمهای ورزشی را بدون محدودیت ثبت سفارش نمایید.شما می توانید جهت سفارش شال ورزشی با طرح مورد نظر خود با شماره های 16-02166384915 تماس حاصل فرمایید.
شال مذهبی
استفاده از شال مذهبی در ایام ماه محرم و صفر و همچنین در دیگر مناسبتهای عزاداری و مذهبی معمول میباشد.با توجه به نیاز مشتریان محترم ما میتوانیم چاپ و تولید شال مذهبی را در طرحهای گوناگون و بصورت سفارشی انجام دهیم. تولید شال مذهبی بر روی پارچه های گوناگون مانند مخمل و ساتن میسر میباشد. ابعاد شال مذهبی 15در150 سانتی متر میباشد و چاپ شال بصورت دوطرفه و یک طرفه قابل تولید می باشد.
شال تبلیغاتی
شال نخی ساده به رنگ سفید بوده و بصورت خام خریداری میگردد.این شالها بصورت روسری برای خانمها و بصورت شال گردنی برای خانمها و آقایان قابل استفاده می باشند.چاپ بر روی این شالها بصورت دیجیتال و قابل شستشو و برابر نیاز مشتری انجام میگردد.در صورت نیاز مشتری ما میتوانیم این شالها را بصورت تمام چاپ و با طرح دلخواه نیز تولید نماییم.شما میتوانید شال نخی را بصورت خام و یا همراه با چاپ در تیراژهای تکی و عمده خریداری نمایید.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page