• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم باربادوس

پرچم باربادوس
رنگها: آبی،زرد،مشکی
تاریخ ثبت پرچم:November 30, 1966

خرید پرچم باربادوس و مشخصات آن

فروش پرچم باربادوس در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی باربادوس در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده باربادوس در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز باربادوس در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم باربادوس با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   


معنا و مفهوم پرچم باربادوس

در طراحی پرچم باربادوس از رنگ هایی که نشان دهنده مشخصه های جغرافیایی کشور هستند، استفاده شده است. علاوه بر رنگهایی که در سه نوار عمودی پرچم استفاده شده یک نماد سه شاخه نیز در مرکز پرچم وجود دارد. این نماد سمبلی برای نشان دادن استعمار این کشور است که معنای عمیقی در خود دارد. بخش پایینی این سرشاخه بصورت شکسته است که معنای آن رها شدن کشور از استعمار میباشد. سه شاخه بودن این نماد نیز معنای عمیقی دارد و بیانگر دولت مردمی، دولت برای مردم و دولت  همراه با مردم میباشد.

رنگهای پرچم باربادوس

پرچم باربادوس از سه رنگ تشکیل شده است. دو نوار عمودی بیرونی آبی لاجوردی هستند و نوار میانی نیز به رنگ طلایی میباشد. در مرکز این نوارطلایی یک نماد سه شاخه مشکی نیز قرار دارد.
رنگ های این پرچم با هدف نشان دادن ویژگیهای کشور باربادوس انتخاب شده اند. رنگ لاجوردی نماد آسمان و اقیانوس است و رنگ طلایی نیز نماد سواحل کشوراست.

تاریخچه پرچم باربادوس

زمانی که باربادوس به استقلال رسید، از پرچم ملی این کشور رونمایی شد. این پرچم برای اولین بار در روز استقلال کشور در تاریخ 30 نوامبر 1966 به اهتزاز در آمد.
طراحی این پرچم در رقابتی که دولت برگزار کرد، انتخاب گردید.حدودا 1000 طرح ثبت شد که طرح Grantley Prescod پیروز رقابت گردید. از زمان طراحی، این پرچم تغییری نکرده است.
پیش از انتخاب این پرچم ملی، باربادوس از یک پرچم که نشان دهنده مستعمره انگلستان بودن  این کشور بود و نماد باربادوس روی آن قرار داشت، استفاده میکرد. در سال های 1870 تا 1966 از این پرچم استفاده میگردید. از سال 1958 تا سال 1962، این کشور پرچم فدراسیون هند غربی را نیز به اهتزاز در می آورد.

حقایقی درباره پرچم باربادوس

پرچم باربادوس با نام "سه شاخصه شکسته" نیز شناخته میشود.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page