• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم بلغارستان

پرچم بلغارستان
رنگها: قرمز،سبز،سفید
تاریخ ثبت پرچم: 1879 

خرید پرچم بلغارستان و مشخصات آن

فروش پرچم بلغارستان در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی بلغارستان در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده بلغارستان در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز بلغارستان در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم بلغارستان با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم بلغارستان

پرچم کشور بلغارستان دارای طرحی افقی در سه رنگ است. اگرچه طراحی پرچم بلغارستان ساده به نظر می رسد اما مانند طرحهای دیگر شبیه خود دارای مفاهیم عمیقی در پس رنگهای خود میباشد ، رنگهای این پرچم  بیانگر ویژگیهای این کشور و مردم آن میباشد. در بخش بعدی معنای هر رنگ را بررسی مینماییم.

رنگهای پرچم بلغارستان

پرچم بلغارستان دارای سه رنگ بصورت سه نوار افقی میباشد. اندازه نوارها بصورت مساوی و هر نوار دارای یک رنگ خاص میباشد. نوار بالای پرچم به رنگ سفید است و نشان دهنده صلح و دوستی و نوار میانی به رنگ سبزاست و نشان دهنده باروری خاک سرزمین بلغارستان ودرنهایت نوار پایین پرچم به رنگ قرمز است و نمادی از شجاعت بلغاریها میباشد.

تاریخچه پرچم بلغارستان

پرچم بلغارستان در اصل در سال 1879 پس از جنگ روسیه و ترکیه به صورت رسمی به تصویب رسید. کشور بلغارستان پس از به دست آوردن استقلال خود پرچم جدیدی ارائه نمود. هر چند استفاده از آن پرچم برای مدت طولانی ادامه نیافت و مدام دستخوش تغییراتی میگردید.
در دهه 1940 ، پرچم تغییر کرد و شامل نشان جمهوری خلق بلغارستان گردید. در سال 1971 ، پرچم دچار تغییری درتاریخ روی نوار موجود بر روی نشان پرچم شد. پرچم بلغارستان در سال 1990 پس از سقوط کمونیسم مجددآ تغییر کرد. در آن زمان بود که طرح اصلی پرچم که در قرن 19 پذیرفته شده بود بار دیگر مورد استفاده قرار گرفت.
قانون اساسی سال 1991 شرح پرچم ملی کشور بلغارستان را مشخص کرده است. این موارد بعداً با قانونی که در سال 1998 تصویب شد تأیید گردید.

حقایقی درباره پرچم بلغارستان

پرچم غیررسمی بلغارستان که دارای نشان ملی آن کشور است نیز مورد استفاده عموم مردم میباشد.
demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page