• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم آلمان

پرچم افغانستان
رنگ ها: مشکی، قرمز، طلایی
تاریخ ثبت پرچم: 5/23/1949

خرید پرچم آلمان و مشخصات آن

فروش پرچم آلمان در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی آلمان در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده آلمان در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز آلمان در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم آلمان با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم آلمان

پرچم آلمان طراحی بسیار ساده ای دارد. نماد پردازی در این پرچم نیز بسیار شفاف انجام شده است. رنگ های به کار رفته در طراحی پرچم، رنگ های ملی این کشور هستند. تاریخ استفاده از این رنگ ها به اواسط قرن نوزدهم و جمهوری مردم سالارانه در این کشور باز می گردد. رنگ های به کار رفته در پرچم نماد اتحاد و آزادی بودند. در زمان جمهوری وایمار این رنگ ها نماد احزاب میانه رو، مردم سالار و جمهوری خواه بودند.


رنگ های پرچم آلمان

پرچم آلمان از نوار های افقی با عرضی یکسان تشکیل شده است. نوار بالایی مشکی، نوار مرکزی قرمز و نوار پایینی به رنگ طلایی می باشد. این رنگ ها، رنگ های ملی کشور آلمان هستند. کشور آلمان طراحی دیگری را نیز به عنوان پرچم ملی مورد استفاده قرار می دهد. طراحی پرچم دوم کاملا شبیه به این پرچم بوده و تنها تفاوت این دو در وجود نشان ملی آلمان در پرچم دوم است.

تاریخچه پرچم آلمان

اولین پرچم آلمان متعلق به دوران امپراتوری مقدس روم است. در طراحی پرچم آن زمان عقاب سیاهی روی زمینه ای به رنگ طلایی نقش بسته بود. در طول قرن چهاردهم از آن پرچم استفاده شد. در قرن پانزدهم تغییراتی در طراحی پرچم به وجود آمد و تا قرن نوزدهم به عنوان پرچم ملی آلمان به اهتزاز در آمد. طراحی پرچم اولیه که شباهت زیادی به پرچم امروزی داشت، همزمان با ظهور جمهوری وایمار در  1918 مورد استفاده قرار گرفت. این طراحی باعث بروز درگیری هایی میان آلمانی ها شد. چرا که برخی تصور می کردند طراحی پرچم نماد شکست آلمان در جنگ جهانی اول است. پس از آن تعدادی پرچم با رنگ های سیاه، قرمز و سفید مورد استفاده قرار گرفت.

پس از آنکه در سال 1930 نازی ها در آلمان به قدرت رسیدند، دو پرچم ملی در کشور به رسمیت شناخته شد. نخستین پرچم از نوار هایی به رنگ مشکی، سفید و قرمز تشکیل شده بود. در دومین پرچم، نماد صلیب شکسته دیده می شد. پس از جنگ جهانی دوم طراحی جدیدی برای پرچم ملی روی کار آمد. پرچم سه گوش بین المللی چارلی که با حرف C نشان داده می شود به رنگ های  قرمز، سفید و آبی طراحی شد. پس از دو دستگی که در سال 1940 در کشور آلمان به وجود آمد، پرچم های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفتند. در سال 1989 پس از فروریختن دیوار برلین پرچمی با استفاده از رنگ های سیاه، قرمز و طلایی، به عنوان پرچم آلمانی که دیگر متحد شده بود برگزیده شد. این طراحی پس از تغییراتی در سال 1990 به عنوان پرچم ملی مورد استفاده قرار گرفت.

حقایقی درباره پرچم آلمان

در مناسبت های تعطیل رسمی، پرچم ملی کشور بر فراز ساختمان های دولتی آلمان برافراشته می شود. این روز ها شامل روز ملی عزا، روز اتحاد آلمان، روز اروپا، روز ملی کارگر و روز قانون اولیه می شود.

پرچم ملی به شکل عمودی نیز در این کشور دیده می شود.

زمانی که پرچم عمودی روی تیرک نصفه به اهتزاز در آمده باشد، پایین آورده نمی شود. بلکه ربانی به رنگ سیاه در انتهای تیرک نصب می شود.

 

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page