• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم ایسلند

پرچم ایسلند
رنگ ها: آبی، قرمز،سفید
تاریخ ثبت پرچم: 1944

خرید پرچم ایسلند و مشخصات آن

فروش پرچم ایسلند در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی ایسلند در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده ایسلند در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز ایسلند در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم ایسلند با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم ایسلند

مانند بسیاری از ملل دیگر ، هر جنبه ای از پرچم ملی ایسلند( آیس لند یا سرزمین یخی ) معنای قابل توجهی دارد. پرچم ایسلندی ، مانند سایر کشورهای نوردیک ، دارای صلیب نوردیک است که نشان دهنده مسیحیت است. رنگ های به کار رفته در پرچم که در بخش بعدی به جزئیات بیشتری به آن خواهیم پرداخت نمایانگر سه عنصر مهم و پراهمیت ملی این کشور است.

رنگ های پرچم ایسلند

پرچم کشور ایسلند ، مانند بسیاری از پرچم های ملی دیگر در سراسر جهان ، فقط از سه رنگ قرمز ، سفید و آبی استفاده می کند. رنگ آبی زمینه پرچم را تشکیل می دهد و نمادی از کوه های این کشور کوهستانی است. از رنگ قرمز برای صلیب نوردیك استفاده می شود و آتش آتشفشان های ایسلندی را نشان می دهد. رنگ سفید به عنوان طرح کلی برای صلیب نوردیک استفاده می شود و نمادی از برف و یخِ این کشور همیشه سپید از برف، است.

تاریخچه پرچم ایسلند

بر اساس یک افسانه ، یک پارچه قرمز مزین به صلیب سفید در هنگام نبرد والدمار، از آسمان سقوط کرد.  در آن زمان ، کشوردانمارک از صلیب به عنوان نشانه دستور خداوند، استفاده می کرد. هنگامی که ملت ایسلند استقلال خود را به دست آورد ، این کشور نیز از این نماد مسیحیت استفاده کرد.پرچم ایسلند برای اولین بار از سال 1913 به طور غیر رسمی استفاده شد. تنها دو سال بعد ، این پرچم رسماً به تصویب قانونی رسید و سپس از سال 1918 در دریاهای بین المللی به عنوان پرچم ایسلند، استفاده شد. این پرچم هویت و مفهوم رسمی خود را تا سال 1944 ( یک سال پیش از پایان جنگ دوم جهانی) که ایسلند به جمهوری تبدیل شد حفظ نمود  و نمایانگر پرچم ملی کشور ایسلند ، گردید.  پس از این سال نیزاین پرچم به طور رسمی پرچم ملی این کشور را به خود اختصاص داد.پرچم ایسلند قبل از پرچم فعلی و رسمی این کشور، از یک صلیب سفید در یک دایره آبی تشکیل شده بود.

حقایقی درباره پرچم ایسلند

⦁    قانون ایسلند اعلام کرده است که استفاده از پرچم ملی، تنها یک امتیاز است و یک حق نیست.
⦁    بی احترامی به پرچم ایسلند ممکن است منجر به جریمه یا حبس تا یک سال شود.
⦁    طبق قانون ایسلند ، پرچم ملی هرگز نباید بعد از، نیمه شب به اهتزاز دربیاید.
 

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page