• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم ایرلند

پرچم ایرلند
رنگ ها: نارنجی، سفید، سبز
تاریخ ثبت پرچم: 1922

خرید پرچم ایرلند و مشخصات آن

فروش پرچم ایرلند در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی ایرلند در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده ایرلند در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز ایرلند در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم ایرلند با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   


معنا و مفهوم پرچم ایرلند

پرچم ملی ایرلند پرچمی است که از سه رنگ سبز، سفید و نارنجی تشکیل شده است. رنگ نارنجی سمبل پروتستان هایی است که از ویلیام نارنجی حمایت می کردند. ویلیام نارنجی شخصی بود که پادشاه جیمز دوم و ارتش وی را در قرن 17 شکست داد. رنگ سفید پرچم ایرلند بیاینگر امید است و برای اتحاد بین کاتولیک ها و پروتستان های این کشور استفاده شده است و همچنین از آن برای نشان دادن همبستگی در سراسر کشور استفاده می شود.رنگ سبز نیز سمبل کاتولیک های رومی این کشور میباشد.


رنگ های پرچم ایرلند

همانطور که قبلا اشاره شد، از سه رنگ سبز، سفید و نارنجی در پرچم ایرلند استفاده شده است و هر نوار عمودی در اندازه های مساوی در کنار یکدیگر قرار دارند. هر چند که پرچم ایرلند به رنگ سبز، سفید و نارنجی میباشد،اما در برخی از ترانه ها و اشعارها از رنگ "سبز، سفید و طلایی" در مورد پرچم ایرلند استفاده شده است. این در حالی است که برخی از مقامات از پرچم هایی استفاده می کنند که سایه ای از رنگ زرد دارند و جایگزین رنگ نارنجی شده است. با این وجود، استفاده از این پرچم ها به جای پرچم اصلی به ندرت اتفاق می افتد.

تاریخچه پرچم ایرلند

پرچم های متعددی در طول تاریخ کشور ایرلند مورد استفاده بوده است. اولین و شناخته شده ترین این پرچم ها بین قرن چهاردهم تا شانزدهم رواج داشت و مورد استفاده قرار میگرفت. این پرچم دارای طرح تاجی سه گانه بود که با سنت Saint ادموند، یکی از مقدسین حامیان انگلیس ارتباط داشت. در قرن شانزدهم بر روی پرچم نقش یک آلت موسیقی( چنگ )روی زمینه ای آبی قرار داشت که به عنوان پرچم پادشاهی ایرلند استفاده می شد. این پرچم تا سال 1801 در جزیره های ایرلند مورد استفاده قرار میگرفت. ناگفته نماند که پرچم پادشاهی ایرلند هم اکنون در جمهوری ایرلند کاربرد دارد اما هیچ گونه برتری نسبت به پرچم ملی ایرلند ندارد. پرچم فعلی و رایج ایرلند که اکنون مشاهده می کنید، برای اولین بار در سال 1922 توسط جمهوری ایرلند مورد استفاده قرار گرفت. این پرچم که از سه رنگ تشکیل شده، نمایانگر صلح بین اتحادیه و ناسیونالیست ها می باشد.

حقایقی درباره پرچم ایرلند

در سرتاسر ایرلند شمالی، پرچم ها و نمادهای مختلفی وجود دارد که نشانه گذاری شده تا سرزمین و قلمرو خود را مشخص کنند.

پرچم سه رنگ ایرلند که امروزه مشاهده می کنید، از سال 1954 در ایرلند شمالی تحت قانون پرچم ها و نشانه ها ممنوع شد. اما 10 سال بعد در سال 1964 و در پی شورش هایی به دلیل حذف پرچم در بلفاست، پرچم سه رنگ جدید جایگزین نمونه قدیمی شد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page