• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 16:00

پرچم ایتالیا

پرچم السالوادر
رنگ ها: سبز، سفید، قرمز
تاریخ ثبت پرچم: 1/1/1948

خرید پرچم ایتالیا و مشخصات آن

فروش پرچم ایتالیا  در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی ایتالیا در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده ایتالیا در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز ایتالیا در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم ایتالیا با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم ایتالیا

پرچم ملی ایتالیا مانند اکثر پرچم های دیگر در سراسر جهان، در طرح آن معنایی نهفته است به خصوص در سه رنگی که برای پرچم انتخاب شده است. رنگ های پرچم ایتالیا در سال 1797 و بعد از شکست میلان، برای نخستین بار توسط جمهوری سیسالپین مورد استفاده قرار گرفت. قرمز و سفید رنگهایی بودند که نمایانگر شهر میلان بود، در حالی که رنگ سبز بیانگر لباس نگهبانان شهر میلان بود. با این وجود برخی تصور میکردند رنگ ها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. بسیاری تصور می کردند که رنگ سبز حاکی از سرزمین ایتالیا است و رنگ سفید نشان دهنده قله های برفی کوه های آلپ است، و رنگ قرمز نشان دهنده خونهای ریخته شده در راه استقلال و اتحاد ایتالیا است.
اما به باور برخی، پرچم ایتالیا دارای نمادهای مذهبی بیشتری است و سه رنگ آن نمایانگر امید، ایمان و نیکوکاری می باشد.

رنگ های پرچم ایتالیا

پرچم ایتالیا از سه رنگ سبز، سفید و قرمز تشکیل شده است. این پرچم سه رنگ و عمودی است که در ایتالیا با عنوان ایل تریکالور (il Tricolore)شناخته می شود. پرچم دارای سه نوار مساوی است که رنگ سبز آن در سمت چپ "بالابر"، سفید در وسط و قرمز در سمت راست پرچم قرار دارد. طرح کنونی پرچم ایتالیا شباهت زیادی با پرچم فرانسه از سال 1790 دارد. همانطور که قبلا اشاره کردیم، رنگ های پرچمهای دارای اهمیت مهمی میباشند. برخی گفته اند که رنگهای  پرچم ایتالیا دارای نمادهای مذهبی هستند، در حالی که برخی دیگر اعتقاد دارند که رنگ ها برگرفته از ویژگیهایکشور ایتالیاست.

تاریخچه پرچم ایتالیا

اعتقاد بر این است که پرچم سه رنگ ایتالیا برای اولین بار در سال 1794 مورد استفاده واقع شده است. داستان از اینجا شروع شد که دانشجویان دانشگاه بولونیا  از کوکاد که نوعی نشان نظامی بود بر روی کلاه خود استفاده نمودند و با استفاده از کوکاد قصد داشتند ایده انقلابی ژاکوبین را ارائه دهند. با این وجود، رنگ های انتخاب شده برای کوکادها از پرچم بولونیا بود و برای تمایز از فرانسوی ها مورد استفاده قرار گرفت. بعد از چند سال، یک کوکادی با رنگ های سبز، سفید و قرمز به ناپلئون بناپارت داده شد و در همان زمان ناپلئون دستور داد، گارد غیرنظامی میلان پرچم هایی از همین رنگ و طرح را حمل کنند.

اولین پرچم سه رنگ ایتالیا در سال 1797 توسط جمهوری Cispadane به تصویب رسید. سپس این پرچم در سال بعدی تغییر یافت و اما همچنان رنگ ها یکسان بودند و بدون تغییر باقی ماندند. در طول تاریخ ایتالیا، پرچم این کشور فقط در زمان جمهوری ایتالیا و پادشاهی ایتالیا تغییر کرد. به هر حال، رنگ پرچم همیشه سبز، قرمز و سفید باقی ماند. طرح کنونی پرچم ایتالیا در سال 1946 وارد پرچم این کشور گردید و در سال 1948 رسما به عنوان پرچم ملی ایتالیا پذیرفته شد. همچنین آخرین طرح پرچم با برداشت سایه رنگ ها در سال 2006 به عنوان ورژن اصلی پذیرفته شد.

حقایقی درباره پرچم ایتالیا

اگر پرچم ایتالیا در میان پرچم های ملی دیگر برافراشته شود، مهمترین جایگاه را خواهد داشت و پرچم های ملی دیگر به ترتیب حروف الفبا کنار یکدیگر قرار می گیرند.

قوانین پرچمداری ایتالیا شباهت زیادی با نمونه های مشاهده شده در ایالات متحده آمریکا دارد. به عنوان مثال، پرچم نباید به زمین یا آب برخورد کند. همچنین نباید در هوای آلوده و کثیف برافراشته شده و بایدهمواره با احترام با آن رفتار شود.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page