• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم پرو

پرچم پرو
رنگها: قرمز،سفید
تاریخ ثبت پرچم: 2/25/1825 

خرید پرچم پرو و مشخصات آن

فروش پرچم پرو در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی پرو در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده پرو در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز پرو در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم پرو با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم پرو

رنگهای پرچم پرو نمادین و  بیانگر موضوعی خاص هستند. این رنگها نمادی از مردم اینکان(Incan) و نشاندهنده تاثیر آنها بر فرهنگ و سرزمین آن کشور هستند.این رنگها توسط شخصی به نام سن مارتین (Jose de San Martin) که از رهبران آزادیخوه و پر آوازه زمان خود میباشد انتخاب شده اند.نشان ملی کشور که در مرکز پرچم میباشد دارای نشانه ها و نمادهای مهمی نظیر درخت ویکوآنا و درخت چیچونا و همچنین نشان cornucopia که نماد فراوانی و رفاه در آن کشور میباشد.

رنگهای پرچم پرو

پرچم کشور پرو دارای سه نوار عمودی به رنگهای قرمز و سفید میباشد.نوارهای بیرونی پرچم قرمز رنگ هستند و نوار میانی پرچم سفید میباشد.نشان ملی کشور بر روی نوار سفید قرار دارد و دارای رنگ هایی از جمله سبز ، آبی و طلایی میباشد.رنگهای پرچم پرو برای نشان دادن اینکاها و تأثیر آنها بر کشور پرو طراحی شده اند. پرو دارای  پرچم دیگری نیز میباشد که در کشور مورد استفاده قرار می گیرد و دارای نشان ملی نیست.

تاریخچه پرچم پرو

کشور پرو قبل از اینکه پرچم مخصوص خود را داشته باشد پرچم دوران استعمار اسپانیا را استفاده می نمود.در سال 1820 ، اولین پرچم کشور پرو توسط دریاسالار ویلیام میلر به اهتزاز درآمد. این پرچم به عنوان پرچم آبی نیروی دریایی سرمه ای توصیف میشد و دارای خورشید طلایی بود.
در سال 1820 ، اولین پرچم جمهوری پرو طراحی و استفاده گردید.این پرچم قرمز و سفید بود و تاجی(Laurel crown) در مرکز آن قرار داشت. درون تاج، خورشیدی قرار داشت که بر کوهها و دریا طلوع می کرد.طرح پرچم پرو سه مرتبه در سال 1822 تغییرنمود. تا رسیدن به آحرین نسخه پرچم پرو که امروزه استفاده میگردد این پرچم چندین مرتبه دیگر نیز تغییر نموده است. در سال 1950 ،جهت تسهیل در ساخت پرچم،نشان ملی کشور از پرچم پرو حذف گردید.

حقایقی درباره پرچم پرو

نسخه فعلی پرچم برای اولین بار در سال 1825 به تصویب رسید و در سال 1950 نشان ملی از پرچم حذف گردید.
پرچم کشور پرو به نام پرچم دو رنگ نیز شناخته می شود.
روز پرچم در کشور پرو 7 جولای می باشد و در این روز همواره جشن پرچم انجام میگردد.این سالروز نبرد آریکا میباشد.

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page