• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم اسپانیا

پرچم اسپانیا
رنگ ها: زرد، قرمز، سفید،آبی،صورتی
تاریخ ثبت پرچم: 12/19/1981

خرید پرچم اسپانیا و مشخصات آن

فروش پرچم اسپانیا در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی اسپانیا در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده اسپانیا در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز اسپانیا در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم اسپانیا با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم اسپانیا

رنگ های قرمز و زرد که در پرچم اسپانیا دیده می شوند، رنگ های ملی این کشور هستند. این رنگ ها در گذشته روی نشان ملی امپراتوری اسپانیا نیز دیده می شدند. نماد ملی کشور اسپانیا به شکل چشمگیری در پرچم خود نمایی می کند. این نماد معنا و مفهوم خاصی دارد. در این نماد تصویر سپری مشاهده می شود که تاجی بر سر گذاشته است. در اطراف این سپر ستون های هرکول را مشاهده می کنیم. ستون های هرکول نماد شهر  سئوتا  cueta ) و تنگه جبل الطارق هستند. سپر به چهار قسمت مساوی تقسیم شده و نشان های امپراتوری را در خود گنجانده است. نماد خاندان بوربن (Bourbon ) نیز در این سپر به چشم می خورد. در پایین سپر تصویر یک گل انار به چشم می خورد و بر ستون های هرکول طوماری حاوی این جمله آویخته شده است:"در آن سو چیز های بیشتری وجود دارد."


رنگ های پرچم اسپانیا

رنگ های اصلی پرچم اسپانیا قرمز و زرد هستند. این ها، رنگ های ملی کشور اسپانیا به شمار می آیند. چرا که این رنگها از دیرباز در نشان ملی اسپانیا نیز حضور داشته اند. زمانی که اسپانیا این طراحی را برای پرچم ملی خود برگزید، تنها کشوری بود که از رنگ های قرمز و زرد در طراحی پرچم خود استفاده کرده بود. در نشان ملی این کشور رنگ های آبی، سفید و طلایی نیز به چشم می خورد. نشان ملی با کمی فاصله از مرکز پرچم در سمت چپ پرچم قرار گرفته است.

تاریخچه پرچم اسپانیا

چارلز دوم امپراتور اسپانیا در سال 1785 طراحی مشابهی با طراحی امروزی را به عنوان پرچم ملی این کشور برگزید. مردم اسپانیا خواستار پرچم متفاوتی بودند که با پرچم امپراتوری  بوربن(Bourbon)  تفاوت داشته باشد. در آن زمان رنگ های زرد و قرمز به عنوان رنگ های اصلی پرچم برگزیده شدند. حکومت پادشاهی در سال 1931 طراحی پرچم را تغییر داد. با روی کار آمدن جمهوری اسپانیا، نواری به رنگ بنفش نیز به طراحی پرچم افزوده شد. البته در سال 1936 این نوار بنفش از طراحی پرچم اسپانیا رخت بست. پس از حذف نوار بنفش، تغیرات دیگری نیز در طراحی پرچم به وجود آمده که از این میان می توان به اضافه شدن نشان ملی به طراحی پرچم اشاره نمود. نسخه امروزی پرچم اسپانیا در سال 1981 در قانون اساسی اسپانیا به تصویب رسید.

حقایقی درباره پرچم اسپانیا

نام مستعار پرچم اسپانیا "لا روجیگوآلدا" (la Rojigualda )  است.

چارلز سوم در سال 1785 طراحی پرچم را شخصا انجام داده بود. این طراحی بسیار به طراحی امروزی پرچم اسپانیا نزدیک است. عرض نوار زرد در وسط این پرچم دوبرابر نوار های قرمز بالا و پایین پرچم است.

حکم پادشاهی اسپانیا به صورت رسمی رنگ های به کار رفته در پرچم این کشور را مشخص کرده است.

 ادارات دولتی این کشور موظف هستند که بصورت 24 ساعته و در  7 روز هفته پرچم را به اهتزاز درآورند. پرچم ها به هیچ وجه نباید بر زمین افتاده و دچار آسیب شوند.

اگر پرچم اسپانیا در نزدیکی پرچم دیگری برافراشته شود، باید کوچکتر از پرچم دیگر دیده شده و باید در جایگاه ویژه و قابل احترامی نصب شده باشد.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page