• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم اروگوئه

پرچم اروگوئه
رنگ ها: سفید، آبی، زرد،قهوه ای
تاریخ ثبت پرچم: 7/11/1830

خرید پرچم اروگوئه و مشخصات آن

فروش پرچم اروگوئه در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی اروگوئه در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده اروگوئه در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز اروگوئه در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم اروگوئه با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم اروگوئه

پرچم ملی کشور اروگوئه از 9 نوار باریک افقی تشکیل شده است. این نوار ها یک در میان به رنگ سفید و آبی هستند. نوار بالایی و نوار پایینی در طراحی این پرچم به رنگ سفید است. تعداد این نوارها نماد تقسیم بندی اولیه  کشور اروگوئه می باشد.

در قسمت چپ بالای پرچم، مربع سفیدی دیده می شود. تصویر خورشید ماه می با 16 پرتو نور در این مربع به چشم می خورد. خورشید ماه می(may) نماد ملی کشور اروگوئه است. این نماد نشان ملی کشور آرژانتین نیز می باشد. این خورشید نماد اینتی ایزدبانوی مورد پرستش امپراتوری اینکا است.


رنگ های پرچم اروگوئه

رنگ های اصلی پرچم اروگوئه آبی و سفید هستند. ترکیب این دو رنگ زمینه پرچم این کشور را مزین کرده است. مربع سفید در سمت چپ بالای پرچم، به رنگ سفید است. نماد خورشید ماه می(may) نیز به رنگ طلایی و قهوه ای در این مربع سفید می درخشد.

تاریخچه پرچم اوگوئه

پرچم ملی اروگوئه نخستین بار در تاریخ 16 دسامبر 1828 به تصویب رسید. طراحی پرچم ملی در آن دوران از  19 نوار باریک تشکیل شده بود. 9 نوار به رنگ آبی و 9 نوار به رنگ سفید در آن پرچم دیده می شد. طراحی فوق در تاریخ 11 جولای 1830 دچار تحولاتی شد. طراحی جدید از چهار نوار تشکیل شده و شباهت بسیاری به طراحی امروزی پرچم اروگوئه داشت.

طراحی امروزی تنها پرچم ملی کشور اروگوئه نیست. در واقع دو طراحی دیگر نیز به عنوان پرچم ملی در این کشور مورد استفاده قرار می گیرد. دومین طراحی متعلق به پرچم ترینتا و ترس است. این پرچم نماد اعزام نیرو های ترینتا و ترس شرقی است. یک از بارز ترین ویژگی های این پرچم شعار ملی اروگوئه "مرگ یا آزادی" است ، که روی این پرچم نقش بسته است.

سومین طراحی نیز با نام پرچم آرتیگاس شناخته می شود. این پرچم به نشانه ادای احترام به قهرمان ملی اروگوئه خوزه گرواسیو آرتیگاس طراحی شده است. این پرچم در کنار پرچم ترینتا و ترس و پرچم ملی بر فراز ساختمان های دولتی اروگوئه افراشته می شود.

حقایقی درباره پرچم اروگوئه

پرچم ملی توسط یکی از چهره های سیاسی این کشور، خوآگین سوآرز طراحی شده است. شهری در اروگوئه به نام این چهره سیاسی نامگذاری شده است.

نام رسمی پرچم ملی اروگوئه در این کشور "سرای ملی" است.

پرچم ملی با نام "نوار و خورشید" نیز شناخته می شود.

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page