• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم اتریش

پرچم اتریش
رنگ ها: قرمز،سفید
تاریخ ثبت پرچم: MAY 1/1945  

خرید پرچم اتریش و مشخصات آن

فروش پرچم اتریش در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی اتریش در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده اتریش در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز اتریش در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم اتریش با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915

معنا و مفهوم پرچم اتریش

پرچم ملی این کشور طراحی بسیار ساده ای دارد. اما نماد پردازی پشت این طراحی ساده بسیار قدرتمند است.  در طراحی این پرچم از سه نوار افقی به رنگ های قرمز و سفید استفاده شده است. رنگ ها برگرفته از نماد لباس شوالیه های دودمان بابنبرگ هستند.

رنگ ها بر اساس افسانه ای درباره دوک لئوپولد(Duke Leopod) پنجم انتخاب شده اند. در بخش بعدی به جزئیات این افسانه می پردازیم.


رنگ های پرچم اتریش

پرچم اتریش از سه بخش به رنگ قرمز و سفید تشکیل شده است. نوار افقی بالایی و پایینی به رنگ قرمز و نوار میانی به رنگ سفید مزین شده است. تصور می شود این رنگ ها به دلیل ارتباطی که با افسانه دوک لئوپولد پنجم دارند از اهمیت بالایی برای اتریش برخوردار هستند. این افسانه گویای آن است که، دوک در محاصره عکره (Acre) با یونیفورمی غرق در خون به مبارزه ادامه می داد. در حالی که لباس هایی که زیر یونیفورم بر تن داشت عاری از خون بود. ترکیب رنگ قرمز، سفید و قرمز در طراحی پرچم برگرفته از این افسانه است.

گفته می شود دوک پس از مشاهده لباس های خود این ترکیب را در پرچم خود به کار برد.

تاریخچه پرچم اتریش

ترکیب سه گانه قرمز و سفید از قرن سیزدهم در پرچم اتریش به کار برده شده است. خاندان هابسبورگ (Habsburg) از رنگ های قرمز و سفید در نشان خود استفاده کرده بود در حالی که پرچم ملی پادشاهی در آن زمان به رنگ زرد و سیاه بود.

بعد ها نیروی دریایی اتریش تحت فرمانروایی جوزف دوم از پرچمی استفاده کرد که رنگ قرمز و سفید را در یک سپر دفاعی به تصویر می کشید. در سال 1918 با فروپاشی امپراتوری دوگانه اتریش- مجارستان پرچم قبلی دیگر مورد استفاده قرار نگرفت. در سال 1918 حکومت اتریش آلمانی پرچم دارای سه نوار را برگزید. طراحی امروزی پرچم اتریش  در تاریخ یکم می 1945 به رسمیت شناخته شد.

حقایقی درباره پرچم اتریش

پرچم اتریش روی تعدادی از سکه های کلکسیونی به تصویر کشیده شده است.   

اطلاعات تماس

تماس با ما: 66384916 - 66384915 - 09125786959
ارسال ایمیل به ما : parse_parcham@yahoo.com
نشانی: تهران،خیابان رودکی،نبش هاشمی،مجتمع اداری کیش،طبقه سوم،واحد11

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page