• تماس با ما: 16-66384915
  • ایمیل به ما: parse_parcham@yahoo.com
  • ساعت کاری: 09:00 تا 17:00

پرچم ترینیداد و توباگو

پرچم ترینیداد و توباگو
رنگها: قرمز،سفید،مشکی
تاریخ ثبت پرچم: August 31, 1962

خرید پرچم ترینیداد و توباگو و مشخصات آن

فروش پرچم ترینیداد و توباگو در انواع پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز انجام می گردد.

پرچم رومیزی ترینیداد و توباگو در ابعاد 20در30 سانتی متر

پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده ترینیداد و توباگو در ابعاد 90در150 سانتی متر

پرچم اهتزاز ترینیداد و توباگو در ابعاد 70در120 و 90در150 سانتی متر

شما میتوانید جهت خرید انواع پرچم ترینیداد و توباگو با شماره تلفنهای پارسه پرچم تماس حاصل فرمایید. 16-02166384915   

معنا و مفهوم پرچم ترینیداد و توباگو

پرچم ملی ترینیداد و توباگو دارای سه رنگ می باشد،این رنگها نشان دهنده عناصر خاک، آتش و آب می باشد. هرعنصر همچنین نشان دهنده ویژگی هایی از جمله تمیزی و پاکی ، برابری و شجاعت می باشند. این رنگ های خاص و معنای هر کدام را در بخش بعدی بررسی خواهیم کرد.

رنگهای پرچم ترینیداد و توباگو

پرچم ترینیداد دارای یک نوار مورب سیاه رنگ است که از قسمت بالای چپ پرچم به سمت پایین سمت راست پرچم کشیده شده است. این نوار مشکی رنگ  در هر طرف یک نوار سفید کوچکتر نیز دارد و به عبارتی دارای دور خط سفید می باشد. این نوار بر روی یک زمینه قرمز رنگ پرچم ترنیداد و توباگو را تشکیل می دهند.
رنگ سیاه در پرچم نشان دهنده زمین می باشد. همچنین این رنگ نماد فداکاری مردم این کشوراست. رنگ سفید نشاندهنده عنصر آب می باشد که نماد برابری و پاکی است و در نهایت رنگ قرمز نماد آتش است و همچنین نمادی از خورشید می باشد که نشان دهنده شجاعت مردم است.

تاریخچه پرچم ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو پس از بدست آوردن استقلال خود از بریتانیا در سال 1962، پرچم ملی خود را که هنوز هم استفاده می شود رونمایی نمود. این پرچم که توسط شخصی به نام چانگ (Carlisle Chang) طراحی شده بود، توسط کمیته استقلال این کشور انتخاب گردید.
قبل از تصویب پرچم رسمی کشور ترنیداد و توباگو، به مانند بسیاری از مستعمرات آن زمان از پرچم استعماری استفاده مینمودند که زمینه ای آبی رنگ به همراه پرچم بریتانیا در سمت بالای چپ پرچم داشت  و یک نشان که دارای تصویر کوه و کشتی بود نیز در پرچم استعماری ترینیداد و توباگو قرار داشت. طراحی  پرچم این کشوردر طول سالیان متمادی دچار تغییراتی گردید تا اینکه این کشور مستقل شد و از پرچم جدیدی استفاده نمود. در 31 آگوست 1962، پرچم ملی و کنونی ترینیداد و توباگو به تصویب رسید و از آن زمان تاکنون تغییری نکرده و در حال استفاده می باشد.

حقایقی درباره پرچم ترینیداد و توباگو

نام مستعار پرچم ترینیداد و توباگو The Sun-Sea-Sand Banner است.

demo
 
پارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها ودر تیراژهای مختلف.ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن  برروی محصولاتی متنوع مانند تیشرت،لیوان سرامیکی ،انواع شال،کوسن با تنوعی گسترده.ما می توانیم انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در تیراژهای گوناگون و مطابق با نیاز شما تامین نماییم.


با کلیک بر روی نام اپراتور از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید

. از طریق واتس آپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید!
Close and go back to page