پارسه پرچم

پرچم، تولید پرچم، فروش پرچم، پرچم تبلیغاتی، پرچم مذهبی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی یکی از گزینه های موثر در تبلیغات می باشد.ما می توانیم لوگو،متن و یا عکس مورد نظر شما را به صورت اختصاصی و با کیفیت بسیار بالا بر روی لیوان های سرامیکی چاپ نماییم.

از انواع موارد استفاده لیوان های سرامیکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1-چاپ لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه به شرکت ها

2-لیوان با چاپ عکس شخصی عزیزان به عنوان هدیه

3-چاپ لیوان با لوگو شرکت جهت استفاده بر روی میز کارمندان

4-چاپ لیوان ویژه مناسب های مختلف مذهبی

livan1

 

 

livan

پایه های راه بند  پایه های تشریفاتی جهت کنترل عبور و مرور و ایجاد نظم و انضباط می باشند که در مبادی های ورودی و یا خروجی ساختمان های اداری،پاساژها،سالن های کنفرانس،نمایشگاه ها،هتل ها و ... استفاده می شوند.

از دیگر موارد استفاده پایه راه بند محصور کردن کالاها و یا حریم ها می باشد

.راهبند11

پایه های پرچم در دو نوع  پایه پرچم رومیزی و پایه پرچم تشریفات می باشند که هر کدام نیز دارای مدلهای مختلف مانند پایه سنگ رومیزی،پایه استیل رومیزی،پایه تشریفات پنجه شیری و پایه تشریفات خورشیدی می باشند.

پایه سنگ رومیزی:

          پایه سنگ جهت استفاده بر روی میز مدیران و کارکنان و نصب کلیه پرچم های رومیزی بر روی آن می باشد.

 

 پایه استیل رومیزی:

   1 20140203 1104347560          پایه استیل رومیزی به صورت تک جهت استفاده بر روی میز و نصب کلیه پرچم های رومیزی بر روی آن می باشد.

 

     3 20140203 1437854446          پایه استیل رومیزی دوقلو جهت استفاده بر روی میز و نصب همزمان تعداد دو پرچم رومیزی بر روی آن می باشد.

 

 پایه تشریفات:

پایه تشریفات جهت نصب پرچم تشریفات بر روی آن و استفاده در اتاق مدیران،کارکنان و... می باشد.این محصول  از دو  قسمت پایه و میله تشکیل شده است. جنس پایه از چدن و آلومینیوم بوده  و اشکال آن بصورت پنجه شیری و خورشیدی می باشد.پایه ها به رنگهای زرد ، طلایی و کرم آبکاری می شوندکه این امر موجب زیبایی این محصول می گردد.میله آن نیز بصورت استیل آبکاری گشته و بر روی پایه بسته میشود.ارتفاع میله نیز قابل تغییر و تنظیم می باشد. این قابلیت به ما امکان می دهد که ارتفاع پرچم را نسبت به سطح زمین کم یا زیاد کنیم.

 

  5 20140203 2093555684          پایه تشریفات پنجه شیری

 

     4 20140203 1654905529          پایه تشریفات خورشیدی

 

ریسه در انواع گوناگون و  جهت مناسبتهای  مختلف  به شرح زیر است:  ریسه الوان، ریسه ایران،

قیمت مناسب بهمراه زیبایی،این محصول را در ردهُ پرفروش ترین محصولات پرچم قرار داده است.ریسه ها در بسته های 10 متری،50 متری و 100 متری تولید می گردند و نوار مورد استفاده در ریسه ها از الیاف پلی پروپیلن بوده که دارای مقاومت بالا می باشد و ریسه ها را در برابر وزش باد و عوامل جوی مقاوم می سازد.ابعاد و اشکال برش این محصول دارای تنوعی گسترده می باشد که با توجه به سلیقه مشتریان محترم تولید می گردند.

 ریسه الوان:

ریسه1

 

 

این محصول با تنوعی بسیار گسترده در  جنس پارچه، ابعاد و رنگ آن  می تواند بدون چاپ جهت کاربرد در تمامی جشن ها و یا با چاپ سفارشی جهت مناسبتهای خاص مورد استفاده قرار گیرد.اشکال برش این محصول به صورت هلالی ، مثلثی و یا مستطیلی می باشد و برش آن با دستگاه تمام اتوماتیک با اشعه لیزر انجام می گردد که این امر باعث دوام ریسه ها در برابر عوامل جوی می گردد.

 

 

 

 ریسه ایران:

 ریسه 123

 

 ریسه های ایران یکی دیگر از انواع این محصول می باشند که با اشکال و ابعاد مختلف تولید میگردند و مناسب جهت آذین بندی خیابانها و میادین و اماکن عمومی در مناسبتهایی مانند دهه مبارک فجر ،جشن های ملی،اماکن ورزشی و .. می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرچم های دستی در ابعاد40×30 و از جنس پارچه های ساتن و ژرسه تولید می گردند. پرچم دستی ایران یکی از انواع این محصول می باشدو کاربرد آن  در مراسمات مختلف از قبیل سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  ، استقبال از مقامات کشوری ،اماکن ورزشی به هنگام بازیهای ملی و... میباشد.این محصول می تواند با لوگوی سازمان شما  جهت استفاده در مناسبتهای مورد نظرتان تولید گردد. ما می توانیم لوگوی  شما را با هر تیراژ و چاپی بر روی این پرچم ها با قیمتی مناسب تولیدو عرضه نماییم.

 

dasti1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dasti2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dasti3

 

 

 

 

 

 

پرچم تشریفات کشور های خارجی:

tashrifat4

پرچم کشورهای جهان اعم از (پرچم کشورهای اروپائی، پرچم کشورهای آسیائی، پرچم کشورهای آفریقائی،پرچم کشورهای عربی، پرچم کشورهای همسایه ایران)نماد فرهنگ و ملیت هر کشوری هستند. خصوصیات:

پرچم های تشریفا ت خارجی  به ابعاد 160× 100 سانتی متر، از جنس پارچه های  جیر یا ساتن بوده که بصورت تک ریشه یا ریشه دوزی دوبله تولید می گردند. ما میتوانیم بدون هیچ محدودیتی در تیراژ ، پرچم تشریفات کلیه کشورهای جهان را با مرغوبترین پارچه بصورت گلدوزی یا چاپی تولید نماییم.

 

 

 

 پرچم رومیزی کشور های خارجی:

رومیزی13

 

 

این نوع پرچم نیز به مانند دیگر پرچم های رومیزی  با ابعاد 30×20 سانتی متر و  از جنس پارچه های جیر و یا ساتن می باشد که بصورت تک یا دوبله ریشه دوزی می گردد. ما می توانیم بدون هیچ محدودیتی در تیراژ،پرچم رومیزی تمام کشورهای جهان را با چاپ دیجیتال بر روی پارچه های ساتن با کیفیتی بالا  و قیمتی ارزان تولید نماییم.

 

 

 

 

پرچم اهتزاز  کشورهای خارجی:

اهتزاز خارجی1

 

 

 

پرچم های اهتزاز کشور های خارجی به صورت افقی از جنس  پاچه ساتن  می باشند.این پرچم ها با چاپ اسیدی به ابعاد 170*100 سانتی متر به صورت انبوه  تولید می گردندو به صورت یک سر جای چوب و یا واتر پانچ جهت نصب بر روی میله های اهتزاز مورد استفاده قرار می گیرند.در صورت نیاز مشتریان محترم در سایر ابعاد نیز بصورت تکه دوزی قابل تولید می باشند.

 

 

 

 

پرچم های اهتزاز مذهبی با تنوعی بسیار گسترده از نظر نوع پارچه ، رنگ ، شعار مذهبی ،اندازه و... قابل  تولید  و عرضه می باشند.ما می توانیم لوگوی سازمان شما را به همراه هر گونه شعار مذهبی برای استفاده در مراسمات اعیاد یا عزاداری تولید و عرضه نماییم.

 

7  پرچم های اهتزاز مذهبی افقی بصورت جای چوب یا واتر پانچ مورد استفاده قرار می گیرند.برخی از ابعاد این پرچم ها عبارتند از:120*70-140*80 -150*90 -170*100سانتی متر و...

 

8  پرچم های اهتزاز مذهبی عمودی بصورت واتر پانچ یا جای چوب با تنوعی بسیار گسترده در طرح و ابعاد مختلف تولید می گردند.برخی از ابعاد این محصولات عبارتند از:2*1 - 3*1 -4*1متر و....

 

 

پرچم تشریفات ایران:

پرچم تشریفات ایران عمومآجهت استفاده در اتاق مدیران ،کارکنان،سالن های کنفرانس ، نمایشگاه ها و ... می باشد.این محصول بنا به درخواست مشتری می تواند از پارچه های جیر و ساتن به صورت گلدوزی یا چاپی تولید گردد.

 

 

 

  پرچم تشریفات ایران عمومآجهت استفاده در اتاق مدیران ،کارکنان،سالن های کنفرانس ، نمایشگاه ها و ... می باشد.این محصول بنا به خواست مشتری می تواند از پارچه های جیر و ساتن به صورت گلدوزی یا چاپی تولید گردد.                                                                                                               

 

 

 

 

 

پرچم رومیزی ایران:

رومیزی ایران

 

 

   پرچم  رومیزی  ایران از جنس  پارچه های ساتن  و جیر بوده و در  ابعاد  30×20  سانتی متر  بصورت تک ریشه و یا  ریشه دوبل تولید می شود.این محصول جهت استفاده بر بروی میز مدیران ،کارمندان ، هتل ها،نمایشگاهها ،جلسات مذاکرات رسمی و .... می باشد.

 

 

 

 

 

پرچم اهتزاز ایران:

پرچم های  اهتزاز ایران  به  صورت  افقی و عمودی  از جنس پارچه های  ساتن و ژرسه با چاپ های اسیدی با تنوعی بسیار گسترده در ابعاد مختلف  تولید می گردند.لازم به ذکر است که پرچم ایران دارای استاندارد های گوناگونی در خصوص طرح؛جنس پارچه،ابعاد، نوع چاپ و.....می باشد که بایستی رعایت گردد.در این سایت در خصوص استانداردهای پرچم ایران و ضوابط مربوط به آن به اختصار توضیح داده شده است که به بازدید کنندگان محترم این سایت توصیه می گردد جهت آشنایی با استانداردهای پرچم کشورمان آن را مطالعه نمایند.

 

ایران افقی    

 

  ابعاد پرچم های اهتزاز ایران افقی ، با توجه به جنس آن متفاوت می باشد.بعضی از ابعاد معمول مورد استفاده در این محصول عبارتند از :120×70- 150×90 – 170×100 – 210×120 – 240×140 سانتی متر و ....،این نوع پرچم ها بصورت جای چوب ،واتر پانچ و حلقه برزنت تولید می گردند.

 

 

 

 

پرچم اهتزاز عمودی ایران

 

 

 

 

  پرچم های اهتزاز ایران بصورت عمودی یکی از پرفروش ترین محصولات پرچم می باشند.این نوع پرچم ها بصورت واتر پانچ جهت استفاده بر روی میله های اهتزاز، و به صورت دوسر جای چوب جهت نصب بر روی واتربند ها  می باشند.ابعاد این نوع پرچم ها بسیار متنوع بوده که برخی از آنها عبارتند از : 2×1 – 3×1 – 4×1 – 5×1 – 3×1.5 -4×1.5 – 5×1.5 متر و....                             

 

 

 

 

 

 

 

پرچم بزرگ ایران:

 

این نوع پرچم ها از پارچه ساتن درجه یک که بسیار ضخیم تر از ساتن های معمولی است با چاپ اسیدی در ابعاد 5×3 ،7×4.5 ،13×6، 14×7 ، 16×9و... به صورت دو رو تولید میگردند.جنس مقاوم پارچه و نوار دوزی دور تا دور پرچم بهمراه دوخت مناسب باعث مقاومت بیشتر این محصول در مقابل نیروهای  حاصل از وزش باد در ارتفاع بالا میگردد.

 

 

پرچم های اهتزاز به صورت افقی و عمودی با تنوعی بسیار گسترده از نظر نوع چاپ ، ابعاد ، جنس پارچه، رنگ و ... تولید می گردند.ما می توانیم لوگوی  شما را بدون هیچ محدودیتی در تیراژ،با ابعاد و رنگ مورد نظرتان تولید نماییم.

 

شهرداری لواسان

 

 

   پرچم های اهتزاز افقی بصورت جای چوب یا واتر پانچ مورد استفاده قرار می گیرند.این پرچم ها با تنوعی بسیار گسترده در رنگها و ابعاد مختلفی  تولید می گردند.برخی از ابعاد این محصولات عبارتند از:120*70-140*80- 150*90 ،170*100-210*120 - 240*140 سانتی متر و ......

 

 

 

17

 

 

 

 

  پرچم های اهتزاز عمودی به صورت واترپانچ جهت نصب بر روی میله های اهتزاز و یا بصورت دوسر جای چوب جهت نصب بر روی واتر بندها مورد استفاده قرار می گیرند.برخی از ابعاد معمول این پرچم ها عبارتند از:2*1 - 3*1 - 4*1 -5*1 متر و .....

 

 

 

 

 

 پرچم های  تشریفات در ابعاد 150×90 و 170× 100 سانتی متر جهت استفاده در اتاق مدیران ،کارمندان، سالن های کنفرانس ،نمایشگاه ها و ... می باشند.این محصول می تواند بنا به خواست مشتری محترم از پارچه های جیر و ساتن در دو نوع تک ریشه و ریشه دوزی دوبل با انواع چاپ های سیلک ، دیجیتال ، پفکی ،لیزری و گلدوزی تولید گردد.این پرچم بر روی پایه های تشریفات که ارتفاع آن قابل تغییر و تنظیم می باشد نصب و قابل استفاده می گردد.

 

 

 تشریفات جیر سیلک

 

 

 پرچم تشریفات جیر با چاپ سیلک

 

 

 

 

 تشریفات ساتن دیجیتال

 

 

 پرچم تشریفات ساتن درجه یک با چاپ دیجیتال

 

 

 

 

 تشریفات پفکی

 

 

 پرچم تشریفات جیر با چاپ پفکی

 

 

 

 

  ایران جیر

 

 

  پرچم تشریفات جیر گلدوزی

 

 

 

 

تشریفات ساتن برش لیزری

 

 

  پرچم تشریفات مخروطی با برش لیزری

 

 

 

 درباره پارسه پرچم

پارسه پرچمپارسه پرچم تولید کننده انواع پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم تبلیغاتی، پرچم کشورها، پرچم مذهبی و چاپ پرچم سازمانی و شرکتی در انواع سایزها و با تیراژهای مختلف.ما می توانیم پرچم های شما را با هر نوع چاپ،سایز و تیراژی تولید نماییم.
 
 
برافراشتن نام شما اندیشه ماست.

با ما ارتباط بر قرار کنید

آدرس:تهران،بزرگراه نواب،خیابان رودکی،چهار راه هاشمی،نبش پاساژ کیش،پلاک65،طبقه سوم،واحد 11

تلفن: 66384915 - 66384916

همراه: 09125786959    مجید حشمتی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید              تلگرام:     09196209600     parseflag@
اینستاگرام:    https://www.instagram.com/parse_parcham
Top of Page